Cieszyński portal sportowy - hokej-na-lodzie

aktualności

Czerkawski Cup 2018
27.11.2018
Główne zdjęcie aktualności

W miniony weekend hokeiści Klubu Sportowego LUCE wzięli udział w prestiżowym Turnieju Czerkawski CUP, który odbył się na lodowisku w Oświęcimiu. Byl to III turniej kwalifikacyjny do finału V Czerkawski Cup 2019, który odbędzie sie na Zimowym Narodowym.  Nasza drużyna dzielnie walczyła z najlepszymi zespołami z całej Polski. Nasz zawodnik - Najlepszy zawodnik ostatniej drużyny Franek Kucharski (KS LUCE Cieszyn), w nagrodę otrzymał vocher na kwotę 1650 zł od organizatora Obozów Hokejowych Zientary.

Do finału zakwalifikowały się również: Unia Oświęcim i UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok – CLJ.
Poniżej przedstawiamy klasyfikację drużyn z Oświęcimia:

1.Podhale Nowy Targ
2. UKH Unia Oświęcim
3. UKS Niedźwiadki Mosir Sanok
4. KTH Krynica-Zdrój MiniHokej
5. UKH Dębica
6. Małe LHT
7. Hokej w Pasy
8. KS LUCE Cieszyn

Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali gadżety i słodkości: batony Knoppers.Dla wszystkich drużyn mieliśmy pamiątkowe puchary, a dla uczestników dyplomy i bluzy od firmy CUNA.
Turniej współfinansowany był ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
 
Tekst i foto: KS Luce Cieszyn

 

Udostępnij:
menu